PROGRAM BUCURESTI

Loc Adresa Eveniment Interval orrar Tip
ALERT studioMircea Vulcanescu 2-4, BucurestiTRACE. PARTICLE. WAVE19:00 - 02:00arte plastice
Apollo111Strada Actor Ion Brezoianu nr. 23 - 25, Palatul Universul, Corp B, subsolExpozitie Dave Cooper18:00 - 02:00arte plastice
Art FactoryBulevardul Basarabia nr. 256, Faur Poarta 1, Sector 3, cod postal 010856Art Factory18:00 - 03:00arte plastice
ARTHOL 2 - PavesianaStrada Lascar Catargiu nr 27, sector 1May Contain Traces of Earth18:00 - 02:00arte plastice
ARTHUBBd. Carol I Nr.61, Cladirea Piata Latina, et. 4 si 5, sector 2Work in progress Non prezenta II19:00 - 03:00arte plastice
ARTHUBBd. Carol I Nr.61, Cladirea Piata Latina, et. 4 si 5, sector 2PARCELA19:00 - 03:00arte plastice
Atelier SMLStr. Vasile Lascar Nr 39+ IMAGINE19:00 - 03:00arte plastice
Biblioteca Centrala Universitara "Carol I"Strada C.A.Rosetti nr.2-6 Bucuresti BITZAN.carte-obiect 79-9719:00 - 01:00arte plastice
Biblioteca Centrala Universitara "Carol I"Strada C.A.Rosetti nr.2-6 Bucuresti Gheorghe Fikl -La Grande Guerre Ulei pe panza 19:00 - 01:00arte plastice
Biblioteca GrivițaCalea Griviței nr. 192, Sector 1, BucureștiPovești vizuale. Punte peste ani, culori și stiluri19:00 - 12:00arte plastice
Carol 53Bd. Carol nr. 53, sector 2Dernier Cri 18+18:00 - 02:00arte plastice
Cărturești CaruselLipscani 55The Sense of Meaning is an Orienting Reflex 19:00 - 00:00arte plastice
CINETicStrada Tudor Arghezi 3B, Sector 2, BucurestiIntersecție între banda desenată și animația românească18:00 - 02:00arte plastice
DanaArtGallery/Metropolis Art CollectionStr. Grigore Alexandrescu nr. 89-97 In camp electric IV- Expozitie19:00 - 01:00arte plastice
DIPLOMA@Palatul ȘtirbeiCalea Victoriei 107DIPLOMA 201719:00 - 23:00arte plastice
Forma 9Strada Daniel Constantin 21, sector 1 București, 010631Drumul spre...trece prin...19:00 - 03:00arte plastice
GALATEEA CONTEMPORARY ARTCalea Victoriei 132REGĂSIRI - Nicolae Moldovan & Gloria Grati19:00 - 03:00arte plastice
Galeria Anca Poterașu Str. Plantelor, Nr.56, sector 2 Non saturatur oculus visu | Ochiul nu se satură a privi19:00 - 03:00arte plastice
Galeria LABORNAstr. Icoanei nr. 17 sector 2LABORNA & Friends/ V / Moartea19:00 - 03:00arte plastice
Galeria OrizontBulevardul Nicolae Bălcescu 23A, BucureștiMETALUL 2017. Expoziție națională de grup. Arta contemporană a metalului19:00 - 03:00arte plastice
Galeria RomniceanuStr. Dr. Grigore Romniceanu nr. 27, CotroceniLa vita e bella19:30 - 03:00arte plastice
Galeria Simeza Bulevardul Magheru, nr. 20​ REconstituiri21:00 - 02:00arte plastice
H'art AppendixCalea Victoriei Nr. 91-93Intersectie19:00 - 04:00arte plastice
H'art Gallery25 C.A. Rosetti street, 5th floor, Bucuresti, RomaniaMater19:00 - 04:00arte plastice
Instituto Cervantes, Sala de ExpozitiiBd. Regina Elisabeta 38, sector 5Hacia el mar / Spre mare19:00 - 03:00arte plastice
Insula 42Strada Theodor Aman 42, sector 1, BucurestiGenesis19:00 - 01:00arte plastice
Salonul de proiecteStr. Ion Brezoianu nr. 23-25 Tipografia Universul Corpul B etaj 1 Breaking the News & UFOtopia19:00 - 01:00arte plastice
Salonul de proiecteStr. Ion Brezoianu nr. 23-25 Tipografia Universul Corpul B etaj 1 Uzina de fapte şi alte povestiri (nemărturisite) / Lansare de carte 19:00 - 20:30arte plastice
Teatrul Evreiesc de StatStr. Iuliu Barasch, nr. 15, sector 3Lumea lui Filooo 19:00 - 02:00arte plastice
Teatrul Evreiesc de StatStr. Iuliu Barasch, nr. 15, sector 3Vitraliile Doamnei Gertler19:00 - 02:00arte plastice
TOTSplaiul Unirii nr 160In serie18:00 - 03:00arte plastice
© 2017 ASOCIATIA EPHEMAIR