vezi ca:

EVENIMENTE

|

GRID

Loc Interval orar Eveniment
1001 ARTE19:00 - 03:00Bestiar II
A5 Studio Space19:00 - 03:00Muzeul Benzii Desenate
ALERT studio19:00 - 02:00THANK YOU FOR BUYING!
AnnArt Gallery19:00 - 02:00TAVANE
ART HUB 19:00 - 02:00Autoportret
ART HUB 19:00 - 03:00Fotografia
Art Yourself Gallery19:00 - 01:30Eclectic IM-probabilities
Art Yourself Gallery19:00 - 01:30Confessions
Artera | art + medicine20:00 - 03:00Muzeul Salvării
Atelier 03020218:00 - 00:00MISSING THOUGHTS
Atelier Anca Coller19:11 - 02:15“Art Sheet Cleaning” – visual arts installation
Atelier Lucian Sandu Milea20:00 - 04:00STOC - Bazar Creativ
BEAT bar umanist19:00 - 07:00Urmariti de suprarealism
Beciul Național de Artă Contemporană19:00 - 04:00DO YOU MIND MY MIND
Biblioteca Centrală Universitară " Carol I " 19:00 - 01:00 "Alb-Negru"expozitie grafica ,foto &video
Carol 5320:00 - 03:00365
Carturesti Carusel19:00 - 23:59Redescoperirea apei calde
Casa Dacia21:00 - 01:00DIPLOMA 2018
Casa MANU19:00 - 03:00Re-Cycling Histories
Celula de arta18:00 - 20:00Singularitate
CENTRUL DE ARTA MORA20:00 - 03:00MORA EMERGING 2018
CINETic19:00 - 01:00UTOPHOBIA
Combinatul Fondului Plastic- Curtea interioara19:00 - 01:00Krinollette- Bucuria simplă a decăderii/Pure joy of the decay
creart Gallery20:00 - 01:00ROOMS
Cube19:00 - 06:00Am Fotografii
EASTWARDS PROSPECTUS19:00 - 03:00NU SE TRADUCE
ETAJ artist run space19:00 - 07:00KAKOTOPIA
Forma919:00 - 02:00Oglinzi
Galateea Contemporary Art19:00 - 02:00JUDIT CRĂCIUN - ”METAFORME - eșantioane ale unor concepte plastice”
Galeria Anca Poterasu19:00 - 03:00Aria Mineralia
Galeria CONTEMP19:00 - 03:00Noile Migraţii
Galeria Contrast18:00 - 04:00Centenarul Marii Uniri
GALERIA DE ARTA CONTEMPORANA SI DESIGN GALATECA19:00 - 01:00We are connected / Desen si vesmant urban la Galateca / Mircea Moroianu
Galeria Mobila19:00 - 02:00Antistatic pe Eminescu @ Galeria Mobila
Galeria Nicodim19:00 - 01:00Trent Harris: Mondo Utah
Galeria Posibilă19:00 - 02:00Salon für Kunstbuch. Cărți selectate.
GALERIA ROMANĂ19:00 - 02:00Atelier Roma-Milita Sion
Galeria Romniceanu20:00 - 02:30Lumea cu fundul în sus
Galeria Sector 119:00 - 00:00Norbert Filep/expoziție personală "Mapping the paper"
Galeriile Carol19:00 - 02:00Afinități elective
Gallery21:00 - 00:00ARMY LANDH
Gallery21:00 - 00:00Fantezii textile - atelier de serigrafie
Go Art Projects Pop-Up19:00 - 03:0059,99 de bariere se legănau pe o pânză de păianjen
Goethe-Institut Bukarest, Pavilion 32 19:00 - 03:00Games and Politics
Grund Art Space19:00 - 23:59Experiment
H'art Gallery19:00 - 15:00Giuliano Nardin - 001
Imbold, Galeria - Acuarela19:00 - 01:00Retrospectiva 2018
Instituto Cervantes21:00 - 03:00Arhitecturi Pictate /Arquitecturas Pintadas
Institutul Balassi - Institutul Maghiar din Bucuresti19:00 - 03:00Confluențe 2
Institutul Francez din București19:00 - 22:00Monumente în mișcare – Barbarul
LABORNA Contemporary Art Gallery19:00 - 03:00The Happiness Recipe/ Ciprian Paleologu/ a 10-a etapă a Proiectului UMAN
LINOTIP - Centru Independent Coregrafic19:00 - 01:00Exposing Movement
Macaz19:00 - 02:00Inegal: istorii personale
Mobius Gallery19:00 - 03:00Golul și Bulina
Muzeul de Artă Modernă și Contemporană Pavel Șușară21:00 - 00:00Proiecție film ”Comoara naivă”, regizor Copel Moscu
Muzeul de Artă Modernă și Contemporană Pavel Șușară21:00 - 00:00Semne, efigii, viziuni
MUZEUL NATIONAL AL LITERATURII ROMANE20:00 - 22:00Despre Litera si Semn
Muzeul Național de Artă Contemporană19:00 - 00:00Muzeul Nomad de Artă Contemporană
Nadina Pascariu Gallery19:00 - 00:00Jurnaliera din Noptieră
Observator319:00 - 22:00Domesticated water
Pop Up Gallery by Amway19:00 - 02:00Artistry Studio Gallery
Qreator by Iqos19:00 - 03:00Platonic Forms by Obie Platon
Rezidența BRD Scena919:00 - 03:00Cultura artist-run – critică, rezistență, evadare
Rotenberg - Uzunov Art Gallery 19:00 - 03:00Mircea Roman - Fățuitorul de suflete
Sala Teatrelli (creart)21:00 - 22:00Celelalte Cuvinte - concert acustic
Salonul de proiecte19:00 - 23:00Where do we go from here?
sandwich20:00 - 01:00a chaotiC MutaTion, a cAnvas Leak
Sfintilor nr. 619:00 - 03:00Liminal
Teatrul Evreiesc de Stat18:30 - 02:00Povestea Ritei
Teatrul Odeon, Galeria Odeon21:00 - 01:00Mari maeștri ai picturii românești
The Hive19:00 - 02:00Meet The Hive
UNAgaleria19:00 - 05:00Extension+
UnSpațiu19:00 - 03:00Hidden In The Blinding Light