Noaptea Galeriilor 2013

PROGRAM BUCURESTI

Download harta locatii NAG 2013




GALERIE ADRESA EVENIMENT INTERVAL ORAR TIP
418 Contemporary Art Gallery Persona 19:00 - 04:00
Aiurart Noapte bună, vise frumoase - intervenție artistică despre vise 19:00 - 04:00
Aiurart Imaginarium fotograficus 19:00 - 04:00
Aiurart Manhood / AMR - Sculptură en plein air-ul Aiurart 19:00 - 04:00
Aiurart Tranzit 19:00 - 04:00
ALERT studio CHECK - IN 19:00 - 04:00
Anaid Art Gallery ABlackJECTION 20:00 - 04:00
Anca Poterașu Gallery Zamolxis te iubește 19:00 - 03:00
Anexa Foto / MNAC Studio / Structures 19:00 - 04:00
AnnArt Gallery Sorin Ilfoveanu – Alb 19:00 - 01:00
ART HUB GrowArt Camp Sfântu Gheorghe 19:00 - 04:00
Art Yourself Gallery 5 Absolut Senses 19:00 - 04:00
Atelier 030202 Atelier în tranziție - FINISH IT 19:00 - 04:00
Atelier 35 BWO 20:00 - 04:00
Atelier Ana Alexe distanța dintre corp și pleoape 19:00 - 02:00
Atelierul de print BUCURESTI OPTIMIXED - PAF PERFORMART 4 19:00 - 03:00
Atelierul de producție MAtROane și PAtROane 19:00 - 04:00
Backspace / open studio Pictural revival 19:00 - 04:00
Carol53 Zona de zbor 20:30 - 04:00
Carol53 I'm (not) here, I'm (not) there 19:00 - 04:00
Casa Ion Mincu OAR Interieur - Exterieur 21:00 - 00:00
Casa Mița Biciclista Pictură la colț 19:00 - 04:00
Club Electroputere – București Serial Sights 19:00 - 03:00
Dianei Patru România în imagini 19:00 - 03:00
Foto-Video UNArte @ AristoCats Povești, bîrfe, bani și Facebook 19:00 - 04:00
Galeria 26 The Beloved 19:00 - 04:00
Galeria Galateca Henwood Library 19:00 - 04:00
Galeria LABORNA BORNA 1 19:00 - 04:00
Galeria Nicodim Teaching Cats to Say: MIIIIHAAAIII, MIIIHAAAII, Instead of MIIIIAAAUW, MIIIAAAUW 19:00 - 03:00
Galeria Posibilă Biblioteca de la galerie - o selectie de albume si carti despre fotografie si nu numai.  19:00 - 04:00
Hala OXIGEN OXIGEN #4 - Fotosinteza 21:00 - 04:00
H’art Gallery Ștefan Triffa - Paintings 19:00 - 04:00
Home Mătăsari DEBRIS 19:00 - 04:00
Imbold Galeria Reborn 19:00 - 04:00
Laboratorul de Imunologie Fugue in Four Voices 19:00 - 03:00
Make a Point Tigru. Pepene 20:30 - 03:00
NAG While We Wait #3 19:00 - 04:00
nou9 Digital vs Analog 2013 19:00 - 06:00
OutDOR Open DOR 21:00 - 00:00
Palatul Voievodal - Curtea Veche Temporal Perceptions 19:00 - 04:00
Pavilion Common Nostalgia 22:00 - 03:00
Pavilion Șotron în aer liber: 22:30 - 03:00
Pavilion After-art party  22:00 - 03:00
Pavilion Marina Albu / Țapi ispășitori și artiști escapiști  22:00 - 22:30
POP UP BOLD 19:00 - 04:00
POP UP Concert live THE NUGGERS 23:00 - 01:00
Proiect 1990 Oestridae dominant 19:00 - 22:00
Romanian Design Week Romanian Design Week 19:00 - 01:00
Salonul de proiecte Anca Munteanu Rimnic și Delia Popa la Salonul de Proiecte 19:00 - 04:00
Spațiul Platforma Eroziune (după teoria derivei continentelor) 19:00 - 04:00
SPAM Fiecare vrea pe soclul lui 19:00 - 04:00
Studio ARTE Noaptea Devoratorilor de Video Art #4 19:00 - 04:00
Teatrul Țăndărică IEPURI 19:00 - 04:00
UAP / Centrul Artelor Vizuale București Zece plus 19:00 - 04:00
UAP / Centrul Artelor Vizuale București Bucharest's Ghosts 19:00 - 04:00
UAP / Galeria Galateea Ceramica de Galateea 19:00 - 04:00
UAP / Galeria Galateea Aura formei 19:00 - 04:00
UAP / Galeria Orizont Interferențe vizuale buzoiene 19:00 - 04:00
UAP / Galeria Simeza A 3 a ediție a Salonului de gravură / sculptură în piatrăColocviu de sculptură / grafică 19:00 - 04:00
UNAgaleria ULTRAPORTRET 19:00 - 04:00
Urbanesc Ultimul Etaj - o cartare fotografică a Bucureștiului 19:00 - 04:00
Urbanesc TextFest - expoziție interactivă în cadrul Festivalului Scrie despre Tine 21:00 - 01:00
Victoria Art Center Orașul văzut de generația '80 19:00 - 04:00
World Press Photo 2013 World Press Photo 2013 23:00 - 04:00
Zorzini Gallery Let's Talk about Cars / finisaj 19:00 - 04:00
Zorzini Gallery @ McCann Erickson Garage Framing Chronology 19:00 - 04:00